Vzkaz od duše pro ty, co se srovnávají s ostatními lidmi

Můj koučink sahá často do spirituality. Do duchovna. Napojení se na “něco většího”, co nás přesahuje.

Klidně můžu řešit s klienty praktické věci, jako je time-management, vytváření plánů, vizí a jejich přetavování do reality a spirituality se nedotknout ani náznakem. (Ono je to stejně JEDNO, není víc nebo míň spirituální, oduševnělý.  Vše je v jednotě.)

Jindy se ve mě ale otevírá zvláštní kanál, kterým mi chodí vedení a laskavé provázení životem, pro mě, pro vás, pro nás..🙏

Už delší dobu cítím volání sdílet tu jeden “balík informací”, který mi přišel do vědomí. Týká se SROVNÁVÁNÍ SE S DRUHÝMI, což je myslím něco, co se do určité míry dotýká každého z nás.

Tak tady to je.

ZPRÁVA PRO VŠECHNY, KDO SE OBČAS SROVNÁVÁME S JINÝMI LIDMI:

“Kdybys chtěl, mohl jsi mít život toho druhého. Ale vybral sis ten svůj. 

A pokud by chtěl ten druhý, mohl žít tvůj život. Ale vybral si svůj.

Neznamená to, že jeden život je lepší než druhý. Jsou jen odlišné. Je to volba.

Pro duši je život jako divadelní kulisy. Některé jsou krásnější než ty druhé, ale na tom vlastně nezáleží. Tvoje duše si nevybírá život podle krásy, úspěchu a dokonce ani podle míry štěstí, které prožiješ. Tvoje duše si vybere život, do kterého se cítí volána. Který je pro ni nejlepší. Takhle si vybíráš svůj život.

Takže pokud žiješ, pokud jsi naživu právě teď, jsi na správné cestě. Tohle je ten správný život pro tebe. Nemusíš si tím být jist, ale tvoje duše si je jistá. Možná je součástí i tvoje pochybnost o těchto slovech.. na tom vlastně nezáleží.

Nežiješ tenhle svůj život proto, že ostatní životy byly už zabrané a na tebe zbyl tenhle. Takhle to nefunguje.

Jsi na správném místě. V tom správném těle. Tenhle život je pro tebe ten nejlepší. Je to ta nejlepší zkušenost pro tvou duši.

Tenhle život, tvůj život, je ti ušitý přímo na míru.”

PS: A pokud vám přijde, že je text krkolomý, tak věřte, že opravdu je. Z nějakého důvodu mi totiž ta slova do vědomí proudí v angličtině, takže je musím překládat. 

Každopádně doufám, že se esence sdělení dostala k uším, co ji potřebovaly slyšet. 🙏

❤️ H.

Jsem průvodkyně v osobním rozvoji, která propojuje minimalismus a spiritualitu. Vedu lidi do kontaktu s jejich spirituální částí, s jejich nitrem a podstatou. Ukazuji cesty, jak vědomě uchopit svůj život a s pomocí minimalismu si vytvořit prostor a čas na vše podstatné. Moji cestu k minimalismu a spiritualitě objevíte TADY Máte pět minut? Pojďte se ponořit do tady a teď v unikátní meditaci ZDARMA s názvem "Já jsem tady a teď. Láká vás ponořit se hlouběji do své duše? Podívejte se na meditační balíček "3 MEDITACE PRO VĚDOMÝ DEN"
Komentáře