Chcete se už konečně pohnout se z místa?

Vyzkoušeli jste kde co a potřebujete novou perspektivu?

Nechcete se vracet do starých kolejí?

Každý člověk se někdy v životě ocitne v situaci, ve které se sám špatně orientuje a neví, jak svůj problém vyřešit a posunout se.

Zdá se, že okolí má pro nás mnoho (nevyžádaných?) rad, ale podle čeho se rozhodnout, čím se řídit, když je všechno jeden velký nepřehledný chumel emocí, různých možností a cest? 

Dá se vůbec dostat zpět k sobě, vědět, co chci, rozhodnout se skutečně podle sebe a vykročit na cestu? 

JASNĚ, ŽE DÁ. 🙂 

Já už to dnes naštěstí umím.

Naučila jsem se, jak přistupovat ke všem životním situacím se spirituálním nadhledem, ale s velmi jasným zaměřením na reálný život. Nyní už jsem většinu času v klidné jistotě ohledně toho, co chci a zvolna a radostně k tomu kráčím. 

Dřív jsem se ale vůbec nedokázala v životě posunout. Motala jsem se často v kruzích, ať už šlo o problémy v partnerství, v práci, nedorozumění s blízkými nebo při důležitých životních rozhodnutích.

Zkoušela jsem různé konzultace, alternativní terapie, poradenství, ale často jen čistě energetická práce nestačila a nebo jsem výsledek nedokázala převést do praxe a tak všechno uvědomění postupně vyprchalo...

Pak jsem ale objevila koučování celostním přístupem, které mi bez nadsázky změnilo život. 

"Oblasti osobního rozvoje a spirituality se intenzivně věnuji od 19ti let (v současosti tedy přes 14 let).

Ze všech nasbíraných zkušeností jsem si vytvořila vlastní systém práce, ve kterém spojuji duchovní přístup se zaměřením na konkrétní, reálné výsledky v životě. 

Protože spiritualita, která není prožitá a zhmotněná v obyčejném, každodenním životě, nám mnoho užitku nepřinese."

                                      - Hana Kverková

Mám tu pro Vás osobní službu:

INDIVIDUÁLNÍ KOUČOVACÍ SEZENÍ

S prvky spirituality, meditací, vizualizací, rituálů a zároveň s jasným zaměřením na realitu a praktické kroky.

JE TO CESTA PRO VÁS?

Mrkněte na video:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO SI ZE SEZENÍ ODNESETE?

Kontakt se svojí duší

Naučíte se, jak se jednoduše vracet se k sobě, do místa, kde je snažší cítit, co skutečně chcete bez ovlivňování okolím.

Pořádek v sobě

Srovnáte si myšlenky, podíváte se na svou situaci z nadhledu a objevíte nové možnosti řešení.

První praktické kroky

Konkrétně si stanovíte první kroky, které jsou reálné a zvládnutelné k tomu, abyste se posunuli vpřed.

Spiritualita do hmoty

Duchovní vhledy proměníme v praktické uvědomění a vaši osobní praxi, kterou budete mít možnost dál rozvíjet.

Představte si, že jste konečně objevili Vaši vlastní cestu k řešení.

Máte plán, který je v souladu s Vaší duší a cítíte, že takhle to chcete. 

Znáte konkrétní první kroky, které je třeba udělat a které jsou reálné a dosažitelné. 

 Víte, že máte podporu a nejste v tom sami.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Cena jednoho individuálního koučovacího setkání je 800 Kč a trvá 90 minut. 

Je 800 Kč za 90 minut hodně nebo málo?

Jak se to vezme. Tahle hodina a půl může být naprosto zásadní. Může to být startovní čára života Vašich snů, začátek Vaší cesty ke spokojenosti a nebo její významný milník. 

Přínos jednoho sezení nemusí být jen nehmatatelný, jednomu mému klientovi tato investice 800 Kč přinesla výdělek 120 000 Kč za rok

Jak je to možné? Bylo to takhle...

Při jednom z našich osobních sezení jsme řešili blížící se hodnotící pohovor ve firmě, kde pracoval. Měl zreflektovat svůj výkon a domluvit se s vedením na podmínkách další spolupráce.

Na začátku našeho sezení byl velmi nejistý, jeden z jeho projektů nebyl tak úspěšný, jak by si představoval a měl tendence se podceňovat. Jsem původní profesí personalistka a musím říct, že kdyby na hodnotícím pohovoru vystupoval takto, moc dobře by to nedopadlo. 

V naší hodince a půl jsme společně zmapovali situaci, vyjasnili si, co by chtěl, jaké měl pro firmu přínosy, jaké byly důvody neúspěchu projektu a velmi dobře jsme ho připravili na hodnotící pohovor.

Hodnotící pohovor díky tomu dopadl výborně a tento muž dostal přidáno 10 000 Kč měsíčně

Tomuto člověku se investice 800 Kč do svého rozvoje vyplatila přesně 150x za jeden rok.

Ne každá hodnota investice do osobního rozvoje je vyčíslitelná v penězích, já jsem však přesvědčená o tom, že se vyplatí pokaždé. 

Koučování nabízím ve 3 balíčkách:

CHCI TO VYZKOUŠET

1 x 90 minutové sezení

2400 Kč

800 Kč

ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA

3 x 90 minutové sezení

2400 Kč

2200 Kč

JDU DO TOHO NAPLNO

5 x 90 minutové sezení

4000 Kč

3600 Kč

MOŽNÁ VÁS TEĎ NAPADAJÍ TYTO OTÁZKY:

S čím vším k tobě můžu přijít, Hani?

Můžeme se podívat téměř na jakékoliv téma. Ať už se to týká práce, vztahů - přátelských, rodinných či romantických, osobních životních křižovatek a mnoho dalšího.

Pracovala jsem s lidmi na mnoho témat, například: jak se zbavit žárlivosti ve vztahu, jak rozvinout své podnikání, zůstat nebo odejít ze vztahu - nevím co chci, nespokojenost v současném zaměstnání nebo taky třeba smíření se s průběhem porodu císařským řezem. 

Už jsem dokonce koučovala také na téma jak přestat jíst cukr. A povedlo se, mimochodem!

Musím mít dopředu připravené téma?

Většinou člověk na obecné úrovni ví, jaká oblast jeho života potřebuje pozornost a péči. To úplně stačí. To, co přesně to konkrétně pro Vás znamená, jaký je Váš cíl, to všechno zjistíme společně. 

Co když těmhle duchovním věcem moc neholduji?

Spiritualitu do sezení nemusíme zahrnovat. Ne každý má zájem pracovat tímto způsobem a plně to respektuji. Zastávám názor, že nejvíce duchovní je stejně sám život. Koho spiritualita zajímá, umím ji do sezení zahrnout. Když o ni zájem není, umím ji vynechat

Jsou lidé a nebo specifická sezení, ve kterých o spiritualitu nezavadíme na sto honů. Z těch, o kterých jsem Vám už řekla to jsou například moje koučování na téma jak přestat jíst cukr nebo hodnotící pohovor s výsledkem 10 000 Kč měsíčně. 

Pak jsou ale také lidé a nebo jejich specifická sezení, která probíhají téměř celá ve vizualizaci, vedené meditaci a v potkání se se sebou a svojí duchovní podstatou. Pak vás vedu do kontaktu, zapisuji odpovědi a "držím prostor". Pracovala jsem takto například s traumatem z porodu císařským řezem nebo - dokonce - při tvorbě vize podnikání. 

Musím za tebou někam jet?

Máme dvě možnosti. Buď přijedete za mnou do Českého ráje osobně, nebo spolu můžeme pracovat na dálku přes telefon, skype či podobnou aplikaci.

Oboje funguje stejně dobře, poslední dobou však preferuji setkávání na dálku. Myslím, že je to pohodlnější i pro klienty, když nemusí nikam dojíždět. Koučink naštěstí není masáž a fyzická přítomnost v jedné místosti není třeba 🙂 

Budu mít svůj problém vyřešený za jedno setkání?

Upřímně - nemyslím si. Tak to nefunguje. Hodina a půl práce na sobě nikoho nespasí, může však velmi dobře nasměrovat! Společně zvládneme téma otevřít, prozkoumat, najít první kroky a cestu. Na Vás už potom ale je po té cestě kráčet.

Je třeba jít do akce, v realitě dělat první krůky, zkoušet, jak Vám vyhovují, co ve Vašem životě proměňují. Podle toho se potom v dalších koučovacích setkáních k tématu vracíme, dále rozvíjíme cestu, dostáváte na ní zpětnou vazbu a zároveň obrovskou podporu.  

Individuální koučovací setkání slouží jako chvíle vědomého zastavení, hlubokého ponoru do sebe, najítí odpovědí v nitru a objevení nové cesty. Tohle vše je pak třeba uchopit a jít to prožít ve svém každodenním životě.

 

Ke každému setkání dostanete 2 BONUSY:

 

ZÁPIS ZE SEZENÍ

Během sezení Vám budu tvořit zápis důležitých informací, zajímavých postřehů a AHA momentů, na které společně přijdeme.

Vy se tak můžete plně soustředit na samotné sezení s klidným vědomím, že vše důležité budete mít zapsané. 

V zápisu budete mít také úkoly, které je dobré praktikovat, aby došlo k citelnému posunu ve Vašem tématu. 

 

15 MINUTOVÝ CHECK IN

Je dost možné, že v týdnech po nebo mezi osobními setkáními budete cítit potřebu si něco ujasnit či se na něco zeptat. 

Součástí osobního sezení je ještě 15 minutová konzultace po telefonu kdykoliv se na své cestě zaseknete a budete potřebovat rychlou podporu.

Funguje to tak, že mi pošlete SMS a já co nejdříve zavolám. 

Lidé, kteří mají zkušenosti s mým individuálním sezením říkají:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Hanka je velmi empatická, snaží se porozumět problémům a vždy našla zajímavé možnosti pro jejich vyřešení. Koučink nenabízí instantní řešení problémů za klienty, ale motivuje je k tomu, aby aktivně řešili to, s čím nejsou spokojení, a nečekali, že se vše vyřeší samo od sebe bez jejich aktivity. Díky Hance jsem získala jasné zaměření na své pracovní cíle, jedním z témat před koučinkem byla i možnost hledání jiného zaměstnání, ale díky nápadům, jak promluvit asertivně s nadřízenými a stát si za svými požadavky to nebylo potřeba a nyní jsem v zaměstnání spokojená a na vyšší pozici než dříve."
Tereza MádlováÚčetní
"Hanka je neuvěřitelně empatická bytost, která dokáže obejmout ať už osobně nebo svými slovy ve chvílích, kdy to potřebujete nejvíce. Obrovsky mi pomohla v životní fázi, kdy jsem měla pocit, že vnitřně "vybouchnu"... a odcházela jsem s pocitem obrovské úlevy a co nejdůležitější, že jsem odcházela i s konkrétním plánem, jak řešit pro mě psychicky náročné situace. Hanka má opravdu dar pokládat ty správné otázky, najít podstatu a ukázat cestu k řešení. A zároveň mohu obrovsky doporučit její meditace! Hani, děkuju! jsi úžasná ❤️"
Eliška HabrováMakeup artistka
"Koučování s Hankou využívám průběžně. Jsem podnikatelka a koučink mi umožňuje se po dobu rozhovoru s Hankou setkat sama se sebou. Mám pak větší možnost si uvědomit co chci a co ne. Toto uvědomění je pro mě zážitkem skrze který se učím. Velmi oceňuji, že Hanka dělá koučink i po telefonu. Z každého telefonátu si odnáším určitou inspiraci pro mojí další práci. Děkuji."
Markéta MackováPodnikatelka
"S Hankou jsme pracovaly na několika problémech. Mým největším tématem byl nedostatek času. Byla jsem zvyklá se o sebe hodně starat, dbát na zdravý způsob života a každodenní cvičení. Změnila jsem práci a s tím přišel i jiný harmonogram a méně volného času. Bylo pro mě velmi těžké, až nemožné si najít čas na aktivity na které jsem byla mimo práci zvyklá, což mě flustrovalo. Hanka jako kouč mi pomohla se detailně zaměřit na můj rozvrh a najít v něm časové kapsy na tyto aktivity a efektivní zvládnutí povinností tak, abych se necítila tolik vytížená. Nejdůležitější je pro mě dlouhodobá a reálná udržitelnost těchto změn a doporučení, což se mi k mé radosti úspěšně daří. Role Hanky jako kouče je vyjímečná v tom, jak dokáže navrhnout velice efektivní strukturu procesu s jasným cílem."
Tereza KovaříkováLektorka angličtiny

VYBERTE SI SVŮJ BALÍČEK OSOBNÍCH SEZENÍ

Dost bylo točení v kruzích a přešlapování na místě.

Není čas ztrácet čas.

Vyberte si variantu, která Vám vyhovuje a klikněte na tlačítko OBJEDNAT.

CHCI TO VYZKOUŠET

1 x 90 minutové sezení

2400 Kč

800 Kč

ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA

3 x 90 minutové sezení

2400 Kč

2200 Kč

JDU DO TOHO NAPLNO

5 x 90 minutové sezení

4000 Kč

3600 Kč