Podzimní akce 2023

Rituál probouzení divošky

Přijď v sobě objevit a probudit svou divokost, svou vnitřní divoženku, která je ryzí, autentická, syrově pravdivá, se vším všudy, celistvá, s dobrým, špatným, se světlem i s tmou. 

Divoška, se kterou budeš kráčet životem s odvahou, v hlubokém souladu se sebou, tu, která tě nenechá sejít z tvé cesty. 

Více informací

Ženský kruh sdílení

Ženský kruh sdílení je pravidelným každoměsíčňím setkáním žen. Scházíme se vždy poslední čtvrtek v měsíci od 17 do 20h, abychom spolu sdílely svůj život, naše aktuální témata, výzvy, touhy, prožitky a inspiraci. Témata těchto setkávání nejsou dopředu daná, určuje je sám život žen, které se sejdou.

Více informací

Prázdninové akce 2023

Červený stan

Červený stan je bezpečným prostorem pro ženské sdílení, vzájemnou inspiraci, prožívání magie sesterství a sounáležitosti. Od pradávna se ženy sdružovaly v červených stanech, kam se uchylovaly zejména při menstruaci, aby se dostaly do hlubokého kontaktu samy se sebou, se svou intuicí a božstvím a aby pobyly spolu, v léčivé ženské společnosti.  

Více informací

Červený stan pro mámy a malé dcery

Červený stan je posvátné místo, kde ženskost může vzkvétat, kde se můžeme propojovat, inspirovat a být spolu autenticky a v laskavosti. 

Je na čase pozvat do ženských kruhů a červených stanů i naše dcery, aby viděly, jak naplňující a léčivé mohou být ženské vztahy. 

Více informací

Individuální rituály

Rituál zavinování

Ženská setkávání

ženské kruhy
rituály pro ženy

Dětská setkávání

komunitní hernička spolu, dětská herna, komunita, svobodná hra
ženský kruh pro mámy a malé dcery

Koučování pro ženy

Meditace