Vědomé děti

Program VĚDOMÉ DĚTI je určený pro holčičky i chlapečky cca od 3 let.
 
Formou hry se budeme učit porozumět svým pocitům a mluvit o nich, budeme rozvíjet mindfullness u dětí, učit se relaxační a meditační techniky přizpůsobené dětskému věku.
 
Spolu s dětmi budeme zpívat a postupně se učit různé vědomé písně, zejména z repertoáru Terezy Kramerové (budu je doprovázet na ukulele). Zapojíme i lidovky a třeba oblíbené Svěrákovy, ale zejména chci dětem předat takové písně, které se jim mohou stát mantrami.
 
Součástí bude i dětský kruh sdílení, kde se i chlapečci konečně setkají s prostředím Kruhu a příležitostně také budeme tvořit v souladu s Kolem roku a povídat si o něm.
 
Program je vhodný pro děti od 3 let a probíhá v součinnosti s rodiči (i když rodiče klidně mohou sedět opodál :)). Můžete přijít i s mladšími dětmi, osobně si myslím, že i "pasivní" nasávání atmosféry na těchto akcích je pro ně velmi přínosné.

Prosím, přihlašujte se předem zprávou na facebooku (profil Hana Kverková), případně SMS na 776 766 704, nestačí jen zadat "zúčastním se" u události na facebooku. 

 

V roce 2023 se potkáme:

v únoru v úterý 14.2. od 16 do 18h 

v březnu v úterý 21.3. od 16 do 18h

v dubnu v úterý 18.4. od 16 do 18h

v květnu v úterý 9.5. od 16 do 18h

v červnu v úterý 20.6. od 16 do 18h

 

Cena za setkání je 150 Kč za dvojici rodič + dítě. Za sourozence nad 3 roky se platí  +100 Kč a sourozenec do 3 let je zdarma. 

V ceně není zahrnut materiál na tvoření, ten je možné dokoupit na místě podle použitého materiálu a zvoleného výrobku. Většinu setkání není třeba doplácet nic, jinak se příspěvek na materiál pohybuje cca okolo 50ti Kč.